13_20220321_142606.jpg

STAV SE NA HARFĚ A VYHRAJ CENY Z FANSHOPU ČI LÍSTKY NA SUPERFINÁLE!

Florbalové superfinále se sice v O2 areně rozehraje až 9. dubna, trofeje, o něž se bude bojovat, však zavítají do Libně již v pondělí 21. a v úterý 22. března. Vystavené budou v Galerii Harfa u stánku Českého florbalu, kde se s nimi budeš moci nejen vyfotit, ale také si zasoutěžit o prima ceny z našeho fanshopu či o vstupenky na Superfinále florbalu.

Stánek můžeš navštívit oba dva zmíněné dny od 15.00 do 20.00. Kromě trofejí pro budoucí šampiony Livesport Superligy a Extraligy žen bude na místě dovednostní soutěž ve střelbě na branku.

Všichni soutěžící z daného dne budou vybráni do slosování o cenu z fanshopu, stejně jako návštěvníci, kteří se u stánku vyfotí se speciálním instagramovým rámečkem, fotku budou poté na instagramu sdílet a označí Česky florbal. V pátek 8. 4. ráno pak vybereme z nejlepších soutěžících jednoho, který vyhraje dvě vstupenky na superfinále.

Pokud ve zmíněných dnech nestihneš Galerii Harfa v pražské Libni navštívit, nezoufej! Stánek plánujeme mít na stejném místě i v dalším týdnu a těšit se na něj můžeš i v týdnu před Superfinále florbalu.

► VSTUPENKY NA SUPERFINÁLE