11_20220106_113528.jpg

Juniorští mistři světa v Kutné Hoře!

Junioři v Kutné hoře

Juniorské reprezentanty čeká v nadcházejícím kalendářním roce domácí akce! Divákům se představí zkraje února v rámci Turnaje čtyř zemí ve Sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře. Vstupenky budou uvolněny do prodeje v průběhu ledna.

Nový cyklus juniorské reprezentace čeká druhá herní prověrka. Po říjnovém EFT v Plzni tentokrát zamíří do Středočeského kraje, kde se střetne s Finskem, Slovenskem a Švýcarskem.

Hrát se bude od 4. do 6. února a křest zde zažije nový kouč výběru do 19 let Matěj Klucho, jenž funkci převzal teprve nedávno po přesunu Jaroslava Berky k mužům. Po uvolnění do prodeje budou lístky k dispozici v síti Ticketportal.

Nezapomeňte si ve svých kalendářích rezervovat první únorový víkend pro florbalovou reprezentaci juniorů. Naposledy před plzeňským publikem zdolali čeští florbalisté do 19 let Švýcarsko a jen velmi těsně padli se Švédy a Finy.

- Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/reprezentace/juniori/zpravy/detail/juniory-ceka-domaci-turnaj-predstavi-se-v-kutne-hore#sthash.rs9plAal.dpuf