Junioři doma naplno bodovali!

Po předchozích zápasech v 2. juniorské lize, potřebovali kluci konečně zabrat, začít sbírat body a kde jinde než v domácí hale.

V sobotu 11.11 odehrála juniorka dva domácí zápasy s Vysokým Mýtem a Rtyní.

První zápas s FTC Vysoké Mýto jsme neměli od začátku úplně pod kontrolou. První třetina skončila vedením soupeře 2:1. Zbytek zápasu jsme tlačili a nedovolili jsme soupeři vstřelit další góly, naopak jsme jich ještě pět přidali. Zápas jsme vyhráli 6:2.

V druhém zápase na nás čekal tým Orel Rtyně v Podkrkonoší, kterému jsme oplatit výsledek z předchozího zápasu , který jsme prohráli 1:3. První třetina byla z naší strany opatrnější a skončila 1:0, ve druhé třetině se kluci rozstříleli a nasázeli soupeři další půl tucet gólů. Čisté konto jsme nakonec neudrželi a zápas skončil 8:1.

Týmovým statistikám kraluje duo Tošovský a Říha. Oba mají 11 kanadských bodů, Tošovský za 9 gólů + 2 asistence, Říha za 3 góly + 8 asistencí.