Mužský celek odehrál další dva domácí zápasy Pardubické ligy!

V neděli 5.11 odehrál mužský celek další dva domácí zápasy Pardubické ligy. Tentokrát jsme se střetli s Letohradem a s Chrudimí.

První duel jsme sehráli s FBC Letohrad – Orel Orlice B. Do utkání jsme nastoupili v roli favorita, začátek utkání jsme sice trochu zaspali, ale nakonec jsme ukončili první třetinu 6:2 v náš prospěch. Zbytek zápasu se nesl ve stejném duchu, kde jsme soupeře přehrávali a ten reagoval pouze pár brankami. Zahráli jsme velmi kvalitní utkání a vyhráli 14:6.

Ve druhém střetu jsme narazili na FBK Piráti Chrudim. Utkání se od začátku odvíjelo v akčnějším a drsnějším spádu. Už po 3. minutách byly k vidění čtyři branky, ke konci první třetiny jsme přidali ještě dvě a ukončili třetinu vedením 4:2. Druhou třetinu byl vidět absolutní výpadek týmu, kde jsme z našich dvou přesilových her obdrželi naivně a laxně čtyři góly, po takovém výpadku přebral tým hostů vedení a druhou třetinu vyhrál poměrem 6:7. Takže bylo potřeba udělat změny, nastartovat se a vrátit se znovu do zápasu. V poslední třetině jsme za sedm minut nasázeli soupeři čtyři góly a ke konci si už nedovolili žádné zaváhání.

Díky těmto výsledkům si mužský tým drží série neporazitelnosti bilancí 6-2-0, momentálně držíme 2. pozici s dvaceti body. Skvěle si vedeme i v individuálních statistikách, kde máme 2 hráče v TOP 5. Konkrétně Tomáš Číhař s 25 kanadskými body (14 gólů + 11 asistencí) a Viktor Pražák s 21 kanadskými body (11 gólů + 10 asistencí).

Další utkání nás čeká 10.12 v České Třebové, kde se střetneme s třetím celkem tabulky Litomyšlí C a Marilan Pardubice, který nás minule doma obral o 2 body.