Elévové

Nominace:

Lukáš Bek, Jakub Černý, Petr Hruška, Daniel Machek, Petr Novohradský, Lukáš Pamánek, Lukáš Růžička, Ondřej Říha, Matyáš Svatoš, Dominik Šretr, Matyáš Vlach, Jan Vojáček, Aleš Polcer

Rozpis turnaje byl upraven po dohlášení družstev – hrací čas 1×15 min. zvýšení počtu zápasů ze tří na pět.

Odjezd autobusu 7:45 od haly

Očekávaný návrat cca 13:30

 

Nový rozpis:

4PE2-A067

12

7.3.2020

9:00

IBK Holice – DDM

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

4PE2-A068

12

7.3.2020

9:20

Orel Přelouč

OLYMP východní Čechy Pardubice X

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

9:40

Olymp Býšť

TJ Sokol Dolní Ředice

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

4PE2-A071

12

7.3.2020

10:00

OLYMP východní Čechy Pardubice X

IBK Holice – DDM

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

4PE2-A072

12

7.3.2020

10:20

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Orel Přelouč

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

10:40

IBK Holice – DDM

TJ Sokol Dolní Ředice

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

11:00

Olymp Býšť

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

11:20

TJ Sokol Dolní Ředice

Orel Přelouč

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

11:40

IBK Holice – DDM

Olymp Býšť

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

12:00

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

TJ Sokol Dolní Ředice

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

12:20

OLYMP východní Čechy Pardubice X

Olymp Býšť

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

4PE2-A070

12

7.3.2020

12:40

IBK Holice – DDM

Orel Přelouč

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

13:00

OLYMP východní Čechy Pardubice X

TJ Sokol Dolní Ředice

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

xxx

12

7.3.2020

13:20

Orel Přelouč

Olymp Býšť

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

4PE2-A069

12

7.3.2020

13:40

OLYMP východní Čechy Pardubice X

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

OLYMP východní Čechy Pardubice Y

Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina

Termíny tréninků

Pondělí 15:00 – 16:30 – sportovní hala

Čtvrtek 16:30 – 17:30 – sportovní hala

Ročníky 2009 a mladší

Kontakt na trenéry:

Jiří Kment tel: +420 605 234 100 email: jiri.kment@ibkholice.eu

Aleš Fišar tel: +420 606 694 751 email: alesfisar@seznam.cz

Termíny zápasů

Časy začátků zápasů budou doplňovány průběžně po jejich zveřejnění pořadatelem.

odkaz na soutěž: Český florbal

Datum čas soupeř místo konání
26.10.2019 10:40 OLYMP východní Čechy Pardubice X Tělocvična TJ Spartak Letohrad
26.10.2019 12:10 FTC Vysoké Mýto Tělocvična TJ Spartak Letohrad
26.10.2019 13:40 FBC LETOHRAD Orel Orlice Tělocvična TJ Spartak Letohrad
16.11.2019 9:00 FTC Vysoké Mýto MSH Holice
16.11.2019 10:30 Orel Přelouč MSH Holice
16.11.2019 12:40 OLYMP východní Čechy Pardubice Y MSH Holice
07.12.2019 9:40 OLYMP východní Čechy Pardubice X Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.12.2019 11:10 FTC Vysoké Mýto Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.12.2019 12:40 OLYMP východní Čechy Pardubice Y Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
04.01.2020 9:40 FbK TJ Svitavy SH Domova mládeže Vysoké Mýto
04.01.2020 11:10 FbK Orlicko-Třebovsko SH Domova mládeže Vysoké Mýto
04.01.2020 12:40 FTC Vysoké Mýto SH Domova mládeže Vysoké Mýto
25.01.2020 0:00 FBC LETOHRAD Orel Orlice MSH Holice
25.01.2020 0:00 OLYMP východní Čechy Pardubice Y MSH Holice
25.01.2020 0:00 FTC Vysoké Mýto MSH Holice
07.03.2020 0:00 OLYMP východní Čechy Pardubice Y Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.03.2020 0:00 Orel Přelouč Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.03.2020 0:00 OLYMP východní Čechy Pardubice X Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.2020 0:00 OLYMP východní Čechy Pardubice X Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.2020 0:00 Orel Přelouč Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.2020 0:00 FTC Vysoké Mýto Tělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
25.04.2020 0:00 OLYMP východní Čechy Pardubice X SA ZŠ Smetanova Přelouč
25.04.2020 0:00 Orel Přelouč SA ZŠ Smetanova Přelouč
25.04.2020 0:00 FTC Vysoké Mýto SA ZŠ Smetanova Přelouč