Tour de club – hodnocení

2 července, 2020by Lukáš Picek0

V úterý 30. 6. proběhla v MSH v Holicích Tour de club. Jedná se o projekt Českého florbalu, který má za cíl zvýšit kvalitu trénování v menších či začínajících klubech prostřednictvím elitních trenérů a hráčů ze Superligy. Náš klub se této akce již jednou zúčastnil, tehdy ještě pod názvem DDM Holice. V říjnu 2018 přijeli zástupci Sokola Pardubice. Nyní jsme přivítali zástupce FbŠ Bohemians, jmenovitě pak trenéra a bývalého hráče Bohemians a střešovického Tatranu Michala Jedličku a jeho 2 svěřence – juniorské reprezentanty a mistry světa juniorů z Halifaxu – Filipa Formana a Jakuba Buršíka.

Tito 3 zástupci pražského superligového celku vedli ukázkový trénik s mladšími žáky nejen z našeho klubu, ale také z partnerských klubů TJ Sokol Dolní Ředice a TJ Sokol Roveň. Všechny děti si akci velmi užily, osvojily si nové dovednosti, a jako třešničku na dortu si sáhly na zlatou medaili Filipa Formana z již zmíněného MSJ 2019.

Velké poděkování patří Českému florbalu a Jiřímu Typlovi za to, že dokázali tuto akci zorganizovat. Děkujeme také všem, kteří se akce zúčastnili, ať už aktivně nebo pasivně.

Takže sportu zdar a florbalu zvlášť

IBK Holice

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *