Mladší žáci

Termíny tréninků

Pondělí 15:00 – 16:30 – sportovní hala

Čtvrtek 16:30 – 17:30 – sportovní hala

Ročníky 2007 a 2008

Kontakt na trenéry:

Jiří Kment tel: +420 605 234 100 email: jiri.kment@ibkholice.eu

Aleš Fišar tel: +420 606 694 751 email: alesfisar@seznam.cz

 

Termíny zápasů

Časy začátků zápasů budou doplňovány průběžně po jejich zveřejnění pořadatelem.

 

odkaz na soutěž: Český florbal

datum čas soupeř místo konání
13.10.2019 9:40 FBC LETOHRAD Orel Orlice SH Skalka Česká Třebová
13.10.2019 11:10 FbK Orlicko-Třebovsko SH Skalka Česká Třebová
13.10.2019 12:00 OLYMP východní Čechy Pardubice  SH Skalka Česká Třebová
03.11.2019 10:40 FbK TJ Svitavy Tělocvična TJ Spartak Letohrad
03.11.2019 11:30 FBK Piráti Sokol Chrudim Tělocvična TJ Spartak Letohrad
03.11.2019 13:40 FBC LETOHRAD Orel Orlice Tělocvična TJ Spartak Letohrad
24.11.2019 10:40 Klub SPV Pardubice SA ZŠ Smetanova Přelouč
24.11.2019 12:10 Orel Přelouč SA ZŠ Smetanova Přelouč
24.11.2019 13:00 FBC LETOHRAD Orel Orlice SA ZŠ Smetanova Přelouč
15.12.2019 12:30 FLORBAL Hlinsko MHS Holice
15.12.2019 14:00 TJ Lanškroun MHS Holice
15.12.2019 16:10 FBC LETOHRAD Orel Orlice MHS Holice
12.01.2020 10:40 FTC Vysoké Mýto-Bojovníci Tělocvična TJ Spartak Letohrad
12.01.2020 11:30 TJ Jablonné nad Orlicí Tělocvična TJ Spartak Letohrad
12.01.2020 13:40 FBC LETOHRAD Orel Orlice Tělocvična TJ Spartak Letohrad
23.02.2020 9:40 OLYMP východní Čechy Pardubice  SH Skalka Česká Třebová
23.02.2020 10:30 FBC LETOHRAD Orel Orlice SH Skalka Česká Třebová
23.02.2020 12:40 FbK Orlicko-Třebovsko SH Skalka Česká Třebová
05.04.2020 9:40 FbK TJ Svitavy SH Chrudim
05.04.2020 11:10 FBK Piráti Sokol Chrudim SH Chrudim
05.04.2020 12:00 FBC LETOHRAD Orel Orlice SH Chrudim
03.05.2020 0:00 Klub SPV Pardubice MHS Holice
03.05.2020 0:00 Orel Přelouč MHS Holice
03.05.2020 0:00 FBC LETOHRAD Orel Orlice MHS Holice

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.