Elévové

Domácí turnaj v sobotu 16.11:

Nominace:

Lukáš Bek
Divíšek Jakub
Petr Hruška
Petr Novohradský
Martin Němec
Marek Pitra
Aleš Polcer
Jiří Souček
Matyáš Svatoš
Matyáš Vlach
Jan Vojáček
Jakub Černý
Ondřej Říha
Václav Štok

Omluvenky prosím na email, nebo SMS

Před turnajem proběhne focení hráčů, proto prosím o příchod v 7:20

Děkuji 

Termíny tréninků

Pondělí 15:00 – 16:30 – sportovní hala

Čtvrtek 16:30 – 17:30 – sportovní hala

Ročníky 2009 a mladší

Kontakt na trenéry:

Jiří Kment tel: +420 605 234 100 email: jiri.kment@ibkholice.eu

Aleš Fišar tel: +420 606 694 751 email: alesfisar@seznam.cz

Termíny zápasů

Časy začátků zápasů budou doplňovány průběžně po jejich zveřejnění pořadatelem.

Autobus pro 20 cestujících zajištěn na: 26.10.2019

odkaz na soutěž: Český florbal

Datumčassoupeřmísto konání
26.10.201910:40OLYMP východní Čechy Pardubice XTělocvična TJ Spartak Letohrad
26.10.201912:10FTC Vysoké MýtoTělocvična TJ Spartak Letohrad
26.10.201913:40FBC LETOHRAD Orel OrliceTělocvična TJ Spartak Letohrad
16.11.20199:00FTC Vysoké MýtoMSH Holice
16.11.201910:30Orel PřeloučMSH Holice
16.11.201912:40OLYMP východní Čechy Pardubice YMSH Holice
07.12.20190:00OLYMP východní Čechy Pardubice XTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.12.20190:00FTC Vysoké MýtoTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.12.20190:00OLYMP východní Čechy Pardubice YTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
04.01.20200:00FbK TJ SvitavySH Domova mládeže Vysoké Mýto
04.01.20200:00FbK Orlicko-TřebovskoSH Domova mládeže Vysoké Mýto
04.01.20200:00FTC Vysoké MýtoSH Domova mládeže Vysoké Mýto
25.01.20200:00FBC LETOHRAD Orel OrliceMSH Holice
25.01.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice YMSH Holice
25.01.20200:00FTC Vysoké MýtoMSH Holice
07.03.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice YTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.03.20200:00Orel PřeloučTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
07.03.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice XTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice XTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.20200:00Orel PřeloučTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
28.03.20200:00FTC Vysoké MýtoTělocvična ZŠ Pardubice – Dubina
25.04.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice XSA ZŠ Smetanova Přelouč
25.04.20200:00Orel PřeloučSA ZŠ Smetanova Přelouč
25.04.20200:00FTC Vysoké MýtoSA ZŠ Smetanova Přelouč