Mladší žáci

Turnaj 3.11.2019 (nedělě) – Letohrad.

Autobus nebude dostupný, předem děkujeme za nabídky na pomoc s dopravou, děkujeme.

Čas odjedu 9:00

Zápasy:

10:40 – FbK TJ Svitavy

11:30- FBK Piráti Sokol Chrudim

13:40 – FBC LETOHRAD Orel Orlice

Předběžná sestava:

Formánek Vojtěch

Hruška Jakub

Johanides Jakub

Kovařík Vojtěch

Machatý Filip

Petružálek David

Plašil Dominik

Šmíd Martin

Říha Ondřej

Polcer Aleš

Termíny tréninků

Pondělí 15:00 – 16:30 – sportovní hala

Čtvrtek 16:30 – 17:30 – sportovní hala

Ročníky 2007 a 2008

Kontakt na trenéry:

Jiří Kment tel: +420 605 234 100 email: jiri.kment@ibkholice.eu

Aleš Fišar tel: +420 606 694 751 email: alesfisar@seznam.cz

 

Termíny zápasů

Časy začátků zápasů budou doplňovány průběžně po jejich zveřejnění pořadatelem.

Autobus pro 20 cestujících zajištěn na termíny: 13.10.2019 , 3.11.2019(?)  a 24.11.2019

odkaz na soutěž: Český florbal

datumčassoupeřmísto konání
13.10.20199:40FBC LETOHRAD Orel OrliceSH Skalka Česká Třebová
13.10.201911:10FbK Orlicko-TřebovskoSH Skalka Česká Třebová
13.10.201912:00OLYMP východní Čechy Pardubice SH Skalka Česká Třebová
03.11.201910:40FbK TJ SvitavyTělocvična TJ Spartak Letohrad
03.11.201911:30FBK Piráti Sokol ChrudimTělocvična TJ Spartak Letohrad
03.11.201913:40FBC LETOHRAD Orel OrliceTělocvična TJ Spartak Letohrad
24.11.201910:40Klub SPV PardubiceSA ZŠ Smetanova Přelouč
24.11.201912:10Orel PřeloučSA ZŠ Smetanova Přelouč
24.11.201913:00FBC LETOHRAD Orel OrliceSA ZŠ Smetanova Přelouč
15.12.20190:00FLORBAL HlinskoMHS Holice
15.12.20190:00TJ LanškrounMHS Holice
15.12.20190:00FBC LETOHRAD Orel OrliceMHS Holice
12.01.20200:00FTC Vysoké Mýto-BojovníciTělocvična TJ Spartak Letohrad
12.01.20200:00TJ Jablonné nad OrlicíTělocvična TJ Spartak Letohrad
12.01.20200:00FBC LETOHRAD Orel OrliceTělocvična TJ Spartak Letohrad
23.02.20200:00OLYMP východní Čechy Pardubice SH Skalka Česká Třebová
23.02.20200:00FBC LETOHRAD Orel OrliceSH Skalka Česká Třebová
23.02.20200:00FbK Orlicko-TřebovskoSH Skalka Česká Třebová
05.04.20209:40FbK TJ SvitavySH Chrudim
05.04.202011:10FBK Piráti Sokol ChrudimSH Chrudim
05.04.202012:00FBC LETOHRAD Orel OrliceSH Chrudim
03.05.20200:00Klub SPV PardubiceMHS Holice
03.05.20200:00Orel PřeloučMHS Holice
03.05.20200:00FBC LETOHRAD Orel OrliceMHS Holice